Проект закона «О восстановлении исторической топонимики Автономной Республики Крым»

Post navigation

Проект закона «О восстановлении исторической топонимики Автономной Республики Крым»

Проект
вноситься народним
депутатом України
Донієм О.С.

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

Про відновлення історичної топоніміки Автономної Республіки Крим
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Перейменувати:

село Абрикосівка Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Найман Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Абрикосівка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Ойгут Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Абрикосово Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Орджак-Джаба Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Аврора Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Татиш-Конрат Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Азовське Джанкойського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Калай Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Айвазовське Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Шейх-Мамай Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Айвове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Ефендікой Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Акімовка Нижньогiрського району Автономної Республіки Крим на село Якімівка Нижньогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Алмазне Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Старий Керлеут Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Амурське Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим на село Алабаш-Конрат Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим;
село Андріївка Севастопольського району Автономної Республіки Крим на село Аклеїз Севастопольського району Автономної Республіки Крим;
село Андрусово Симферопольського району Автономної Республіки Крим на село Старий Тахта-Джамі Симферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Арбузівка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Карангут Німецький Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Аркадїївка Симферопольського району Автономної Республіки Крим на село Такил Симферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Армійське Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Кьоремес Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Аромат Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Вітім Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Ароматне Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Шабан-Оба Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Артемівка Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Тока Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Бабенково Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Есен-Елі Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Балки Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Аргин Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Барсове Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Бор-Асан Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Батальне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Арма-Елі Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Бахчівка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Аксакал-Меркіт Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Баштанівка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Пички Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Біля Скеля Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Аккая Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Белінське Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Палапан Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Білоглинка Симферопольського району Автономної Республіки Крим на село Актачи-Кият Симферопольського району Автономної Республіки Крим;
місто Білогірськ Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на місто Карасубазар Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Білокам’яне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Сюйрю-Таш Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Берегове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Замрук Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Берегове Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Коран-Елі Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Берегове Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Кастрополь Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Бітумне Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим на село Кара-Кият Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Благодатне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Кьонек Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Ближнє Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Берекет Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Ближнє Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим на село Кокчора-Кият Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим;
село Ближнє Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Бай-Буга Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Багатівка Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Токлук Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Багате Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Бахча-Елі Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Багата Ущелина Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Коклуз Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Богачівка Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Бай-Сари Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Болотне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Бабатай Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Велике Садове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Таш-Басти Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Бондаренкове Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Карабах Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Бондаренкове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Булганак Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Борисівка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Суїн-Елі Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Ботанічне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Айип Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Братське Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Ялан-Туш Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Братське Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Конрат Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Брянське Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Кочкар-Елі Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Буревісник Нижньогiрського району Автономної Республіки Крим на село Сеткин Нижньогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Валентинове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Юкари-Джамін Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Василькове Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Аппак-Джанкой Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Велике Сакського району Автономної Республіки Крим на село Алчин Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Великосілля Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Тоганаш-Мін Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Верхньокурганне Симферопольського району Автономної Республіки Крим на село Верхня Асма Симферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Верхні Орішники Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Верхній Финдикли Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Верхня Кутузовка Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Верхня Шу?ма Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Верхоріччя Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Бія-Сала Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Вершинне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Беш-Уй-Елі Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Веселівка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Отар Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Веселе Симферопольського району Автономної Республіки Крим на село Атман Симферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Веселе Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Кутлак Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Вітрівка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Боз-Оглу Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Вітрянка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Черкез Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
селище Видне Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим на селище Джангара Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим;
село Вікторівна Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Яшлав Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Віліне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Бурлюк Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Виноградне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Чокул Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Виноградне Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Кюрей-Баши Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
селище Виноградний Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Кастель Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Виноградове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Боз-Оглу-Монтанай Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Відважне Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Кашка-Чокрак Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Відкрите Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Найн-Бронт Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Відрадне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Ханишкой Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Відрадне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Венера Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Відрадне Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Магарач Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Вітине Сакського району Автономної Республіки Крим на село Айирча Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Вишенне Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Мушаш Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Вишнівка Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Тархан Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
селище Вишняківка Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим на селище Кодагай Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим;
село Володимирівка Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Кьонечі Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Володимирівка Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Бай-Кият Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
селище Володимирове Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим на селище Ней-Гофнунгсталь Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим;
село Владне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Кьоґенеш Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Внукове Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Яшпек Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Водне Симферопольського району Автономної Республіки Крим на село Кояш Симферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Водопійне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Абузлар Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Водопійне Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Керлеут Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Відродження Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Новий Карабай Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Войкове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Кидирлез Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Войкове Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Айбар Первомайського району Автономної Республіки Крим;
селище Володине Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Малий Кирк-Ішунь Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Волочаївка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Смаїл-Бай Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Волошине Армянської міськради Автономної Республіки Крим на село Кула Армянської міськради Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Вільне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Фрайлебен Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Воробйове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Кудайгул Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Воронки Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Кадиш Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Воронцівка Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Кишкара Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Восточне Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Уч-Кую Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Восход Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Найлебен Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Восход Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Джемієт Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Вулканівка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Джав-Тьобе Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Випасне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Япинджа Первомайського району Автономної Республіки Крим;
селище Високогірне Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Тюзлер Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Високе Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Керменчік Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село В’язникове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Шейх-Асан Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Гаршине Сакського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Актачи Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Гвардійське Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Акчора Первомайського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Гвардійське Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Сарабуз Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Генеральське Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Улу-Озен Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Геройське Сакського району Автономної Республіки Крим на село Ашаги-Джамін Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Глазівка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Бакси Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Глінка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Тюмен-Кангил Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Глибокий Яр Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Улакли Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Голованівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Баши Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Голубинка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Фоті-Сала Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Голуба Затока Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Ліме?на Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Горлинка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Бій-Елі Білогірського району Автономної Республіки Крим;
селище Гірне Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Еріклік Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Горностаївка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Аккоз Ленінського району Автономної Республіки Крим
село Гришине Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Токулчак Первомайського району Автономної Республіки Крим;
селище Громовка Сакського району Автономної Республіки Крим на селище Котур Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Громівка Судацької міській раді Автономної Республіки Крим на село Шелен Судацької міській раді Автономної Республіки Крим;
село Громове Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Кипчак Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Грушівка Судацької міській раді Автономної Республіки Крим на село Сувук-Сали Судацької міській раді Автономної Республіки Крим;
селище Давидове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на селище Шейхкой Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Далеке Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Чагалтай Татарський Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Дальнє Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Бурчи Первомайського району Автономної Республіки Крим
селище Данилівка Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Ай-Даніль Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Дачне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Тьоле Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Дачне Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Тарак-Таш Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Дворове Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Тархан Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Дворіччя Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Бій-Гази Руський Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Дем’янівка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Азізкой Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Денисівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Суїн-Аджи Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Дивне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Мирзакой Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Дивне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Казанчи Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Дмитрівка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Ой-Мамшак Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Дмитрівка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Хейрус Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Дмитрове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Калмук-Кари Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Дніпровка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Чокракли-Шейх-Эли Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Добре Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Мамут-Султан Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Добролюбовка Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Булганак Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Добрушине Сакського району Автономної Республіки Крим на село Чотай Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Дозорне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Ішунь Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Дозорне Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Аккоджа Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Докучаєве Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Теленчі Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Долинка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Старий Карагурт Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Долинне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Топчикой Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Долинне Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Тувуш-Акчора Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Долинівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Стара Бурулча Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Донське Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Кернеуч Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Дорожнє Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Бій-Ель Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
селище Дорожнє Джанкойського району Автономної Республіки Крим на селище Дорожне Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Доходне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Чалбаш Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Дрофине Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Месіт Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Дружне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Джафер-Берді Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Дубки Сімферопольського Ярайону Автономної Республіки Крим на село Бодке Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Дібрівське Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Молла-Елі Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Дятлівка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Старий Карабай Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Єлизаветове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Кари Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Єрмакове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тотай Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Єрофєєве Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Мінарелі-Шібан Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Жайворонки Сакського району Автономної Республіки Крим на село Ібраїм-Бай Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Жовтокам’янка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Орта-Мамай Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Желябовка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Чая Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Жемчужина Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Чоту Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Жемчужина Криму Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Перлина Криму Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Живописне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Бекі-Елі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Жилине Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Джадра-Борлак Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Журавки Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Гортенштадт Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Завіт-Ленінський Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Алкали Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Завітне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Алма-Кермен Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Завітне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Яниш-Такил Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Завітне Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Савурчи Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Заводське Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Красний Кут Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Задорне Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Чонгурчи Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Зайцеве Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Муса-Алі Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Залісне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Юкари-Каралез Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Заливне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Шейхлер Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Заозерне Євпаторійської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Яли-Мойнак Євпаторійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Запрудне Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Деґірменкой Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Зарічне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Камаджи Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Зарічне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Томай Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Зарічне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Шумхай Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Заріччя Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Дьорте Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Зоря Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ойфленбурґ Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Звіздне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Очка-Байлар Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Зеленогірське Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Ефендікой Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Зеленогір’я Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Арпат Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Зелене Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Татар-Осман Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Зелений Яр Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Ташли-Яр Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Земляничне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Орталан Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Зернове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тьобей Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Зернове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Якуб Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Знам’янка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Берлік Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Знам’янське Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Чеґер-Аджи Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Золоте Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Алатай Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Золоте Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Чеґене Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Золоте Поле Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Джайлав Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Зоркіне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Дулат Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Зибини Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Аргинчик Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Іванівка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Джага-Беш-Куртка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Іванівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Джанатай Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Ізвесткове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Самав Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Ізобільне Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Корбекуль Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Ізобільне Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Асан-Бай Татарський Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Ізобільне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Тамак Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Іллінка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Кьокей Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Іллічеве Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Кую Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Іллічеве Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Киянли Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Істочне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Перший Чокрак Джанкойського району Автономної Республіки Крим
село Казанки Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Атчеут Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Калініне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Орман-Аджи Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Калинівка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тюп-Кенеґез Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Калинівка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Кьорпе Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Калинівка Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Аблак-Аджи Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Кам’янське Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Акманай Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Комишинка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Молла-Елі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Комишне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Кьоп-Кари Руський Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Карасівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Карасув-Баши Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Карпівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Каравул-Джангара Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
селище Кар’єрне Сакського району Автономної Республіки Крим на селище Новий Котур Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Каштанівка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Тотман Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Каштанівка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Меркіт Роздольненського району Автономної Республіки Крим
село Каштанівка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Каштанове Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Каштани Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Новий Бурлюк Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Кизилівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Джемрік Білогірського району Автономної Республіки Крим;
селище Кизилівка Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Карагач Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Кипарисне Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Ламбат Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Кіровське Кіровского району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Іслям-Терек Кіровского району Автономної Республіки Крим;
село Кирпичне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Бюрчек Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Кирсанівка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Бій-Гази Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Кленівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Туатай Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Клепиніне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ташли-Кипчак Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Климове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ротендорф Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Клинівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Аратук Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Ключове Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Акмелез Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Ключове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Чора Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Ключі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Аджи-Ібрам Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Коврове Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Мангит Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Ковильне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Той-Тьобе Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Ковильне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Манай Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Колодязне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Чонрав Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Колодязне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Уч-Кую-Тархан Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
Колоски — село Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Шолом-Алейхем Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
Колоски — село Сакського району Автономної Республіки Крим на село Ораз Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Кольцове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Теґеш Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Кольчугине Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Булганак Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Комарівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Новий Итак Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Комунарне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Кереїт Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Комунари Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Аннівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Кіндратове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Аксюрю-Конрат Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Копані Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Копан Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Корінне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Чембай Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Кормове Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Тогайли Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Корніївка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Капчук Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Корольове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Коджалар Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Кісточківка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Великий Ешкене Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Костиріне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Чьонґелек Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Котельникове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ак’яр-Джерен Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Котовське Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Бюйтен Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Кочергіне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Отеш-Елі Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Крайнє Сакського району Автономної Республіки Крим на село Тешій Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Красна Зоря Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Чоткара Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Красна Зорька Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Карача-Кангил Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Красна Поляна Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Чакмак Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Красна Поляна Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Кизил-Чонрав Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Красна Слобода Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Соллар Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Красноармійське Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Мирза-Кояш Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Красноармійське Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Коджалак Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Краснівка Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Єрчі Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Краснівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Єрчі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Красногвардійське Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Курман Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Красногвардійське Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Вер-Бьорюс Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Красногірка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Кенеґез Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Красногірське Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Чукурча Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Краснодарка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кьончі-Шавва Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Краснодольне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на Борлак Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Красне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Чолгари Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Краснокам’янка Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Кизилташ Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Краснокам’янка Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Кизилташ Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Краснолісся Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Тавель Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Красноселівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Єні-Сала Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Красносільське Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Новий Басалак Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Красносільське Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Кунан Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Краснофлотське Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Кайнаш Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Красноярське Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Донузлав Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Красний Мак Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Каралез Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Красний Партизан Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Борангар Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Кремнівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Чакмак Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Кріпке Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Сасик-Кият Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Крестянівка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Сирт-Джайлав Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Кривцове Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Тьобен-Сарай Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Кропоткіне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Ток-Шейх Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Криловка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Найман Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Криловка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Ойбур Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Кримка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Султан-Бочала Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Кримське Сакського району Автономної Республіки Крим на село Авель Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Кубанське Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Джабанак Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Кудрине Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Шурі Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Кузнецьке Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Чеґелек Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Куйбишеве Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Албат Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
селище Куйбишеве Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Ісар Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Кукурудзяне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Таймаз Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Кукушкіне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Караба-Кьокюш Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Куликівка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Актачи Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Кумове Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Кизилбай Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Купріне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Узкасти Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Курганне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кьостель Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Курганне Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Кишкара Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Курганне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Улу-Чокрак Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Курортне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Хан-Токуз Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Курортне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Мама Ленінського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Курортне Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Нижній Отуз Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Курське Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кишлав Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Лазарівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Бура Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Лебединка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Шейх-Манай Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Лікарственне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Агач-Елі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Леніне Ленінського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Сім Колодязів Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Ленінське Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кир-Байлар Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Ленінське Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Петровське Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Ленське Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Дьорт-Сакал Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Ліснівка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Горопашнік Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Лісне Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Сувук-Сув Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Лісносілля Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Тав-Дайир Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Лічебне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Катирша-Сарай Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Лібкнехтівка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Китай Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Лиманне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Тюп-Мамай Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Лінійне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Чуча-Вакиф Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Листове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Войо-Нова Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Литвиненкове Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кен-Тогай Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Лобанове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Джадра Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Лозове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Ескі-Орда Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Лохівка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Менґермен Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Лугове Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кангил Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Лугове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Аїп-Елі Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Лугове Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Пусурман Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Лугове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Урчук Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Лужки Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Джага-Кипчак Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Лучове Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Саргил Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Лучисте Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Демірджі Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Лушине Сакського району Автономної Республіки Крим на село Дуван Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Львове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Джан-Тору Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Любимівка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Північний Джанкой Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Магазинка Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Магази Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Майське Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Хаклай Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Макарівка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Кірей Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Маківка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Конрат Совєтського району Автономної Республіки Крим
село Маківське Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Асан-Бай Грецький Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Максимівка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Атай-Темір Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Маленьке Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Кічкене Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Малинівка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Кобази Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Малинівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Азамат Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Маловидне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Едіш-Елі Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Мале Садове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Сюйрен Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Малоріченське Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Озен Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Малий Маяк Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Бююк-Ламбат Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим
село Маркове Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Мамат-Шакул Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Мартинівка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Караджа-Кат Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Мар’їне Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Джан-Баба Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Мар’янівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Марій Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Маслове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тен-Сув Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Матвіївка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Шіґім Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Матросівка Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Болгарський Круглик Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Машине Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Татаркой Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Машине Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Юзлер Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Маяк Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Тархан-Кут Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Медведівка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Авуз-Кирк Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Медведеве Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Табулди-Асс Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Міжводне Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Ярилгач Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Міжгірне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Новий Лез Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Міжгір’я Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Баксан Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Міжріччя Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Ай-Серез Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Межове Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Чуча Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Мелехове Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Текіє Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Мілководне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Сунак Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Мельники Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Шавкал Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Мельничне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Тереклі-Шейх-Елі Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Мельничне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Кютюке Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Менделєєве Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Акула Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
селище Миндальне Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Арка-Дересі Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Миронівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Джюргюн Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Мирне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Сарайли-Кият Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Миролюбівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кендже Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Миронівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Джавлуш-Карабай Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Миронівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Старий Баявут Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Митяєве Сакського району Автономної Республіки Крим на село Новий Карагурт Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Михайлівка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Карамін Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Мічурінське Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кабурчак Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Многоріччя Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Озенбаш Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Многоводне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Барин Армянський Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Молочне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Еґре-Елі Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Молочне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Новий Манай Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Молочне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Тереклі-Конрат Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Морське Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Капсіхор Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Мраморне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Янкой Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Муромське Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Малий Бурундук Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Мускатне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Адаргин Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Мисове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тюп-Акчора Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Мисове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Казан-Тіп Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Набережне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Насир Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Нагірне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Махульдюр Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Надежда Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Шолтак Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Найдьонівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Табулди Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Нанікове Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Барак-Голь Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Насипне Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Насіпкой Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Наумівка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Бузул-Джанкой Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Нахімове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Мешен Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Нахідка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Джан-Болди Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Невське Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кюль-Оба Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Ніжинське Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Кул-Тамак Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Некрасовка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Ґьолюмбей Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Некрасовка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Кул-Чора Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Некрасове Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Мелек Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Нива Сакського району Автономної Республіки Крим на село Малий Теґеш Сакського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Нижньогірський Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Сеїтлер Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Нижнє Запрудне Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Нижній Деґірменкой Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Нижньокурганне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Нижня Асма Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Нижні Орішники Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Нижній Финдикли Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Нижні Острожки Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Нижній Алач Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Нижня Голубинка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Нижня Фоті-Сала Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Нижня Кутузовка Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Нижня Шума Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Низинне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Ногайли-Кирк Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище Низівка Чорноморського району Автономної Республіки Крим на селище Джамал Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Низове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Новий Теленчі Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Нова Деревня Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Нейдорф Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Новеньке Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Арамкой Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Новоандріївка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Кашик-Деґірмен Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Новодолинка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ней-Лібенталь Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Новожилівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Беш-Аран-Отар Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Новозбур’ївка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Сейманларкой Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Новокленове Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Уч-Коз Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Новокримське Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Борлак-Тама Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Новомиколаївка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Кочан Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Нововідрадне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Аджи-Бай Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Новопавлівка Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Адій-Кийгач Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Новопілля Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Янсала Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Новоселівка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Антай Совєтського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Новоселівське Роздольненського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Фрайдорф Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Новосільцеве Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Теге-Акшейх Джанкойського району Автономної Республіки Крим.
село Новосільці Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Фрайдорф Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Новостепове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Новий Джанкой Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Новоульяновка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Отарчик Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Новофедорівка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Авуз-Кенеґез Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Обрив Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Чумак-Кари Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Овочеве Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тав-Бузар Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище Овражки Білогірського району Автономної Республіки Крим на селище Кайнаут Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Овражне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Бараган Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Вогневе Сакського району Автономної Республіки Крим на село Отеш Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Вогні Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Бай-Оглу-Кипчак Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Огоньки Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Орта-Елі Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Городнє Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Таш-Кую Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Озерки Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Барин Татарський Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Озерне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Узун-Сакал Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище Озерівка Чорноморського району Автономної Республіки Крим на селище Тереклі-Асс Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Октябр Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Бай-Кьончек Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Октябрське Красноногвардійського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Бююк-Онлар Красноногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Октябрське Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Юдендорф Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Октябрське Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Джеппар-Юрт Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Окунівка Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Тарпанчи Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Олександрівка Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Отаркой Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Олександрівка Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим на село Бій-Акай-Кемельчі Красногвардiйського району Автономної Республіки Крим;
село Олексіївка Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на село Сартана Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Олексіївка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Ескі-Алі-Кеч Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Оленівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Аджи Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Оползневе Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Кикенеїз Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
селище Опушки Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на селище Толбан Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Опитне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Камишлик Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Орденоносне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Аджай-Кат Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Орджонікідзе Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Кайгадор Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Оріхівк Кіро ського району Автономної Республіки Крим на село Келечі Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Оріхове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Орехово Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Орлівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кримчак Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Орлівка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Бій-Орлюк Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Орлівське Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Бей-Булуш Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Орлянка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Айдар-Гази Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Останіне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Ойсул Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Островське Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тархан-Сунак Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Островське Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Кият Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Охотникове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Джага-Кушчи Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Охотське Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Алі-Кеч Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Павлівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Тогай Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Панфіловка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Улан-Елі селище міського типу Паркове Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Новий Кючюккой Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Партизанське Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Сабла Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
селище Партизанське Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Гірська Лаванда Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Партизани Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Шейх-Елі Кіровського району Автономної Республіки Крим;
селище Пасічне Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим на селище Конрат Бiлогiрського району Автономної Республіки Крим;
село Піни Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Молла-Елі Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Первомайське Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Караґьоз Кіровського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Первомайське Первомайського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Джурчи Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Первомайське Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Бей-Таниш Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Перевалівка Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Эль-Бузлу Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Перевальне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Ангара Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Перепілкине Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Камбар-Вакиф Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Перове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Бадана Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Пісочне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Мескечі Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Піщане Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Алма-Тамак Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Петрівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Джабач Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Піонерське Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Джолман Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Піонерське Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Герценберґ Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Плодове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Азек Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Плодове Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Челебілер Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Плодородне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Коктеїн Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Плотинне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Гавр Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Побєдине Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Алгази-Конрат Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Побєдне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тарханлар Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Побєдне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Шібан Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Поворотне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Айланма Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Пожарське Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Булганак-Бадрак Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Польове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Тотанай Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Пологи Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ай-Тувган Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Полтавське Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Джан-Сакал-Мангит Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Поляна Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Маркур Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Понизівка Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Нижній Кікенеїз Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Портове Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Сари-Болат Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Поштове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Базарчик Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Правда Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Дер-Емес Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Передмістне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тюп-Джанкой Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Передущельне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Кош-Деґірмен Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Прибережне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Тьобе Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Прибережне Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Кефессія Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Привітне Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Ускют Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Привітне Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Джума-Елі Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Привітне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Бьолек-Аджи Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Привільне Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Берді-Болат Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Привільне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Коджамбак Первомайського району Автономної Республіки Крим;
селище Привільне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на селище Тавшан-Базар Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Придорожнє Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Дюрмен Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Приморський Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Хафуз Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Приозерне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Чурубаш Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Прирічне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Казан-Пір Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Пробудження Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Курт-Ічкі Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Прозрачне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тереклі-Абаш Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Пролетарка Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Асс Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Просторне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Новий Шірін Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Проточне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Новий Баявут Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Прохладне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Мангуш Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Пруди Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Алач-Ішунь Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Пруди Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Аблеш Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Пряме Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Болатчи Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Пташкине Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Джилкиджи-Елі Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Путилівка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Янджо Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Пушкіне Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Кючюккой Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Пушкіне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Алкали Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Пушкіне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Цареквичи Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Пушкіне Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Есен-Екі Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Пчолине Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Куртлук Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Пчільники Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Аранда Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Пшеничне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Карангит Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Пшеничне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Учевлі-Орка Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село П’ятихатка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Бешуйлі Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Рівнопілля Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Джав-Джюрек Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Радісне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Без-Байлан Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Радужне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кир-Байлар-Вакиф Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Роздолля Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Дьорт-Кюль Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Роздольне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Акшейх Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Розливи Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Сеїтлер-Вакиф Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Ростуче Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Ойсункі Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Рєпіне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Яшлав Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Річне Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Карабай Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Ровенка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Кирк Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Рівне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Асан Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Рівне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Аджи-Атман Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Рогове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Яни-Сала Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Родники Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Чокрак Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Родники Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Чокур-Айкиш Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Родникове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Кулчук Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Рідне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Бай-Онлар Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Розове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Казбій-Елі Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
селище Розовий Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Хачи-Озенбаш Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Романове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Аргин-Тьобечик Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Ромашкине Сакського району Автономної Республіки Крим на село Ікор Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Розкішне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Сеїт-Болат Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Рубинівка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Бек-Кази Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище Рунне Сакського району Автономної Республіки Крим на селище Башмак Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Русаківка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кьокей Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Руське Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Урус-Коджа Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Руч’ї Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Кьоп-Кари Німецький Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Рибаче Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Тувак Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Рилєєвка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Карчага Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Рисакове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Асс-Джаракчи Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Садове Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Каписталик Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Самохвалове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Шакул Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Санаторне Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Мелас Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Сари-Баш Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Сарибаш Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Сватове Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Султанаш Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Свердловське Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Девлет-Алі Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Сєверне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Джеппар Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Сєверне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Джелял Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Сєверне Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Чагалтай Німецький Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Сім’яне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Беш-Аран Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Семенівка Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Кітен Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Сінне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Тана-Ґельді Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Сінокісне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Бузуккой Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Серебрянка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Мунус Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Сєрноводське Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Джар-Кую Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Сєрове Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Малий Ешкене Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Сизівка Сакського району Автономної Республіки Крим на село Сая Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Симоненко Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ільґері-Аблам Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Синапне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Улу-Сала Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Синьокам’янка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кокташ Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Синицине Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Барак Кіровського району Автономної Республіки Крим;
селище Сирень Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на селище Сюйрен Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Скалисте Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Тав-Бадрак Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Скворцове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Старий Лез Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Славне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Баккал Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Слов’янка Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Джан-Болди-Вакиф Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Слов’янське Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Слов’янський Шірін Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Слов’янське Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Садир Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Слив’янка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Бойс-Демех Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Суміжне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Моллалар Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Сніжне Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Карлав Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Совєтський Совєтського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Ічкі Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Совєтське Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Мешен-Найман Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типe Совєтське Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського тип Долосси Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Совхозне Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село П’ятиозерне Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Совхозне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Темір-Ага Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Соколине Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Коккоз Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Соколи Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Онфранґ Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Солдатське Сакського району Автономної Республіки Крим на село Седжевут Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Солоне Озеро Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тоганаш Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Сонячна Долина Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Коз Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Сонячногірське Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Куру-Озен Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Сонячне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Кулумбет-Елі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Сонячне Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Паша-Тьопе Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Сонячносілля Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Айир-Ґюль Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Солонцеве Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Карач-Барач Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Соляне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Крим Елі Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Спокійне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Дерменджі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Стальне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Барин Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Стахановка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Беш-Уй-Іляк Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Степне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Муній Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Степове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Камбар Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Стерегуще Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Верхній Баккал Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Стовпове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Мечетлі-Китай Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Стовпове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Курувли Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Сторожеве Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Азат Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Стрепетове Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Джалайир-Чоту Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Строгонівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Мамак Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Суботник Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Конурчи Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Суворове Армянської міськради Автономної Республіки Крим на село Джулга Армянської міськради Автономної Республіки Крим;
село Суворове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Аранчи Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Суворовське Сакського району Автономної Республіки Крим на село Багай Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Сусаніне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Бузав Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Сухоріччя Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Джага-Мамиш Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Щасливе Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Озенбаш Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим
село Табачне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Кішіне Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Табачне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Аджи-Ахмат Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Таврійське Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Карт-Казак Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Тамбовка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Беш-Куртка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Танкове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Бююк-Сюйрен Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Тарасівка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Сарона Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Тасунове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Кош-Кую Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Тінисте Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Калимтай Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Теплівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Кюн-Тувган Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
селище Тепле Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на селище Чешмеджі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Тимашівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Джан-Кесек Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Тімірязєве Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Карангут Руський Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Тимошенко Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Озенбаш Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Тихонівка Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Боз Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Токарєве Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Джамчи Кіровського району Автономної Республіки Крим;
селище Топольне Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим на селище Топлу Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Трактове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Джума-Аблам Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Трактове Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Каланчак Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Трипрудне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Терек-Елі Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Трудове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Бай-Ґельді Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Трудолюбівка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Новий Бадрак Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Трудолюбівка Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Кьобек Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Трудолюбове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Карач Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Тунельне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Малий Орта-Мамай Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Тургенєвка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Теберті Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Тургенєве Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Кирк-Бель Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Тутове Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Джарак Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Уварівка Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Бурнаш Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Уварове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Алі-Бай Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Углове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Аджи-Болат Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Ударне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Бочала Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Ударне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Джадра-Шейх-Елі Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Удачне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ішунь-Есен-Бак Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Українка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Курци Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Українське Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Тьобенкой Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Укромне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Новий Сарабуз Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Ульяновка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Султан-Сарай Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Ульяновка Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Тавкель-Найман Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
селище Упорне Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Кият-Орка Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Урожайне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Чоюнчи Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Урожайне Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Фернгейм Совєтського району Автономної Республіки Крим;
селище Утьос Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим на село Карасан Алуштинської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Уткіне Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Бостерчі Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Учебне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Верхній Топлу Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Уютне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Тотанай Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Уютне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Отар-Мойнак Сакського району Автономної Республіки Крим;
селище Ферсманове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Тотайкой Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
селище Фонтани Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Ягмурча Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Фронтове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Кой-Асан Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Фрунзе Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Аджи-Бешер Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Фрунзе Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Бараш Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Фрунзе Сакського району Автономної Республіки Крим на село Багайли Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Фурмановка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Актачи Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Фурманове Сакського району Автономної Республіки Крим на село Мамут-Бай Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Харитонівка Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Аджи-Кеч Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Хлібне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Калпак Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Хлібне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Сирткі-Аджи-Ахмат Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Хлібне Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Бейс-Лехем Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Хмельове Чорноморського району Автономної Республіки Крим на село Садир-Багай Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Холмівка Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Заланкой Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Холмове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Джага-Шейх-Елі Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Холодівка Судацької міської ради Автономної Республіки Крим на село Османчик Судацької міської ради Автономної Республіки Крим;
село Хуторок Сакського району Автономної Республіки Крим на село Аджи-Байчи Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Цвіткове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Чече Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Цвіточне Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Нова Бурулча Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Цвітуще Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Красний Кьорпе Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Цілинне Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Кирк-Ішунь Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Чайкине Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Кючюк-Тархан Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Чайкине Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Чюйке Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Чайковське Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Тірке Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Чапаївка Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Черкез-Тобай Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Чапаєве Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Нейшпроцунг Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
селище Чапаєве Первомайського району Автономної Республіки Крим на селище Боташ Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Челядінове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Тьобечік Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Червоне Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Ногайли-Ахмат Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Червоне Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Акшейх Татарський Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Черемисівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кьопюрлікой Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Чернове Первомайського району Автономної Республіки Крим на село Айкиш Первомайського району Автономної Республіки Крим;
село Чорноземне Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Новий Керлеут Совєтського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Чорноморське Чорноморського району Автономної Республіки Крим на селище міського типу Акмечит Чорноморського району Автономної Республіки Крим;
село Чорнопілля Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Карачьоль Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Чернишове Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Огуз-Оглу Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Чехове Роздольненського району Автономної Республіки Крим на село Агай Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
село Чистопілля Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Дере-Салин Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Шалаші Сакського району Автономної Республіки Крим на село Кара-Чора-Молла Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Шатри Красноперекопського району Автономної Республіки Крим на село Бозгана Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
село Шафранне Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Карт-Мишик Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Шахтине Совєтського району Автономної Республіки Крим на село Аккьобек Совєтського району Автономної Республіки Крим;
село Шевченкове Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим на село Коджук-Елі Бахчисарайського району Автономної Республіки Крим;
село Шовковичне Сакського району Автономної Республіки Крим на село Темеш Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Широке Сімферопольського району Автономної Республіки Крим на село Боранчи-Китай Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
село Шишкине Сакського району Автономної Республіки Крим на село Найдорф Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Шубине Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Бай-Оджа Кіровського району Автономної Республіки Крим;
селище міського типу Щебетовка Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на селище міського типу Отуз Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Щербакове Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Мирзалар-Кемельчі Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Южне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Джага-Седжевут Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Южне Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим на село Султан-Сала Феодосійської міської ради Автономної Республіки Крим;
село Юркине Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Юргаков Кут Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Яковенкове Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Киз-Авул Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Яковлівка Білогірського району Автономної Республіки Крим на село Кади-Елі Білогірського району Автономної Республіки Крим;
село Янтарне Красногвардійського району Автономної Республіки Крим на село Ташли-Дайир Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Ярке Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Бій-Сув-Кюйче Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Ярке Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Баш-Киргиз Ленінського району Автономної Республіки Крим;
село Ярке Сакського району Автономної Республіки Крим на село Княжевичи Сакського району Автономної Республіки Крим;
село Ярке Поле Кіровського району Автономної Республіки Крим на село Красний Терчек Кіровського району Автономної Республіки Крим;
село Яструбки Нижньогірського району Автономної Республіки Крим на село Джалайир Нижньогірського району Автономної Республіки Крим;
село Яструбівка Красногвардійського району Автономно
ї Республіки Крим на село Темір Красногвардійського району Автономної Республіки Крим;
село Яструбці Джанкойського району Автономної Республіки Крим на село Тогунчи Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
село Ячмінне Ленінського району Автономної Республіки Крим на село Порпач Ленінського району Автономної Республіки Крим;

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України:
у тримісячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України « Про відновлення історичної топоніміки Автономної Республіки Крим»

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Останнім часом неодноразово обговорювалося питання про необхідність відновлення історичної топонімії Криму, яку було практично ліквідовано серією сталінських указів 1944-48 років. Запропонований законопроект спрямований на підтримку численних звернень громадян – мешканців Криму, які вимагають повернути колишні назви населеним пунктам Автономної Республіки Крим. Прийняття цього законопроекту сприяє поновленню та збереженню політичного, соціально-економічного, культурного, мовного прав кримськотатарського народу, корінного населення півострову Крим.

2. Мета та завдання законопроекту
Повернення населеним пунктам Автономної Республіки Крим історичних назв.

3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту
Законопроект складається з 2 статей.
У статті 1 пропонується перейменувати населенні пункти Автономної Республіки Крим.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання
Основним нормативно-правовим актом, який регулює зазначене питання є Конституція України. Реалізація положень поданого законопроекту після його прийняття змін до інших законів не потребує.

5. Фінансово-економічне обґрунтування
Реалізація норм запропонованого Закону не суттєво збільшить витрати Державного та місцевих бюджетів.

6. Обґрунтування очікуваних соціально-економічних, правових та інших наслідків застосування законопроекту після його прийняття.
Прийняття даного Закону дасть можливість відновити історичну топонімію Криму, повернути колишні назви населеним пунктам Автономної Республіки Крим.

Похожие материалы

Ретроспектива дня